about-us

واحد تعمیرات

این شرکت در سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را در زمینه تعمیرات کامپیوتر و بصورت ویژه انواع نوت بوک و مشاوره علوم کامپیوتر شروع کرد و با نام تجاری F1 Notebook به بازار خدمات کامپیوتری شرق کشور قدم نهاد. این مجموعه با تکیه بر تجربه و توانایی مدیران و پرسنل توانمند خود توانست ظرف مدت کوتاهی نظرها را به خود جلب نماید به گونه ای که بسیاری از فروشندگان و مصرف کنندگان کامپیوترهای لپ تاپ در استان خراسان با خیالی آسوده تر نصبت به تعمیرات احتمالی و تهیه قطعات مربوطه اقدام به فروش و یا تهیه کامپیوترهای شخصی خود نموده اند.

نام تجاری این مجموعه با هدف کمک و پشتیبانی به کاربر برگرفته از کلید F1 بر روی تمام کیبوردهای موجود در سیستم های کامپیوتری می باشد که در تمام سیستم عاملهای موجود و تمامی نرم افزارهای موجود این کلید به عنوان Help & Support یا پشتیبان و کمک کاربر در نظر گرفته شده است.

با درایت و آینده نگری مدیران بعد از حدود چهار سال فعالیت مستمر همراه با کیفیت بالا در عملکرد تعمیرات؛ طرح توسعه بازار تأمین قطعات نوت بوک مورد بررسی و دستور اقدام قرار گرفت و هم اکنون مدعی هستیم که بزرگترین مرکز توزیع قطعات نوت بوک و سیستمهای سفارشی خاص IT شرق کشور را در اختیار داریم و بصورت تمام وقت در خدمت همکاران محترم و مصرف کنندگان گرامی هستیم.

بروز رسانی;
  • سبد خرید شما خالی است.

تمامی قیمت ها بصورت لحظه ای در حال تغییر هستند. لطفا قبل از سفارش با دفتر فروش هماهنگ کنید رد کردن